Sportsko takmičenje na Univerzitetu Singidunum "USUDI SE DA POBEDIŠ!"

Dan sporta na Univerzitetu Singidunum biće održan u četvrtak 25. aprila 2024. godine u prostorijama Univerziteta, Bulevar Peka Dapčevića 47a, sa početkom u 11 časova.

Pravo na učešće imaju svi učenici III i IV razreda srednjih škola koji odluče da se oprobaju u igrama po uzoru na, svima dobro poznate, igre bez granica. Srednjoškolci će se takmičiti u disciplinama koje su intelektualno i fizički zahtevne, ali i pored toga i veoma zabavne.

Na takmičenje je potrebno poneti opremu, dobro raspoloženje i sportski duh!

Tim će brojati po 3 člana (plus nastavnik mentor) koji će se nadmetati sa ostalim timovima srednjih škola. Planirano je 5 takmičarskih poligona. Poligone su kreirali profesori Fakulteta za fizičku kulturu i menadžment u sportu, koji je jedini fakultet za sport na Univerzitetu Singidunum. Pored profesora fakulteta biće i predstavnici naših partnera „Aktivnija Srbija“.

1708345827-2-vesti-ffkms-19022024-slika1.jpg

Najbolje takmičare očekuju vredne nagrade i to:

- četvorodnevna stručna ekskurzija za učenike i mentore u Mađarsku - Budimpešta i Sentandreja (četiri dana, dva polupansiona, sredina maja 2024. godine)

- popusti u školarini

- kompleti najnovijih izdanja udžbenika

1708345826-0-vesti-ffkms-19022024-slika2.jpg

Ako vas interesuje kako je bilo prošle godine pogledajte na linku:

Neophodno je prijavljivanje timova putem sledeće FORME ZA PRIJAVLJIVANJE.

Rok za prijavljivanje je najkasnije 10 dana pre termina takmičenja (do 14. aprila 2024.).

Stojimo Vam na raspolaganju za sva dodatna pitanja - pr|mmnkk|singidunum.ac.rs

Usudite se da pobedite! Mi to možemo, a vi?

Čekamo vas!

Univerzitet Singidunum © 2024