Aprilski ispitni rok

Aprilski ispitni rok biće održan od 22. aprila do 27. aprila 2024. godine. Prijava ispita počinje 12. aprila 2024. godine.

U aprilskom ispitnom roku, ispite mogu prijavljivati studenti koji su definisali svoj status studiranja, odnosno upisali akademsku 2023/2024 godinu.

Studenti u aprilskom ispitnom roku mogu prijaviti sve predmete koji pripadaju zimskom semestru školske 2023/24 godine, odslušane predmete iz predhodne školske godine, kao I predmete koji se prate u aprilskom bloku.

Rasporedi ispita će biti objavljeni u sekciji Studenti -> Rasporedi -> Raspored ispitnih rokova.

Uplata za prijavu ispita treba da se izvrši najkasnije 10 dana pre održavanja ispita.

Rok za prvu prijavu ispita po redovnoj ceni od 500 dinara je moguća 5 dana pre održavanja ispita do 14h (ne računajući dan održavanja ispita).

Rok za drugu i svaku narednu prijavu istog predmeta po redovnoj ceni od 2000 dinara je moguća 5 dana pre održavanja ispita do 14h (ne računajući dan održavanja ispita).

Studenti samostalno mogu izvršiti uvid u broj predhodno realizovanih prijava za svaki pojedinačni predmet preko svog Estudent naloga, opcija "Prijava ispita" i zatim kolona "Broj prijava". Prijava ispita vrši se preko portala estudent.singidunum.ac.rs.

Nakon isteka roka za redovnu prijavu ispita ispit se može prijaviti po ceni naknadne prijave od 5.000 dinara za 1 ispit, najkasnije 1 dan pre održavanja ispita do 14.00. Naknadna prijava se realizuje isključivo slanjem mejla sa studentske singimejl adrese na estudent|mmnkk|singidunum.ac.rs. U mejlu treba navesti ime, prezime, broj indeksa i predmete za prijavu. Ispit se ne može prijaviti na dan održavanja ispita.

Uputstvo za prijavu ispita nalazi se na sledećem linku.

Uslov za prijavu ispita je izmirena školarina za školsku 2023/24. godinu prema Ugovoru o studiranju tj. definisanoj dinamici otplate.

VAŽNO / Molimo Vas da na sve uplate ka Univerzitetu u poziv na broj unosite Vaš broj indeksa u formi godina upisa zatim broj indeksa, bez razmaka i znakova interpunkcije, (PRIMER 2020123456)

Brojevi tekućih računa za prijavu ispita:

325-9500700190321-77

Univerzitet Singidunum © 2024