Učešće studenata i profesora FFKMSa na Sajmu fitnesa BELFIS

Predstavnici Fakulteta za fizičku kulturu i menadžment u sportu Univerziteta Singidunum učestovaće od 15. do 17. septembra 2017. godine na Sajmu fitnesa i rekreacije koji se održava u Belexpo centru u Beogradu.

BELFIS - 001

Fakultet za fizičku kulturu i menadžment u sportu Univerziteta Singidunum će imati svoj štand, na kome će se predstaviti studijski programi osnovnih i master studija - fizičko vaspitanje i sport i menadžment u sportu, a naši profesori i studenti će učestvovati u predavanjima, radionicama i pratećem programu.

Pozivamo sve studente, profesore i zainteresovane za zdrav život i rekreaciju da posete predstojeći sajam.

BELFIS - 002

Organizator manifestacije je Savez za rekreaciju i fitnes Srbije uz podršku Ministarstva omladine i sporta.