Učešće na Igrama bez granica - Zvezdine igre

U petak 13. oktobra 2017. godine održane su Igre bez granica u okviru Biznis Lige na Aqua park-u Hollywood u Beogradu.

Fakultet za fizičku kulturu i menadžment u sportu Univerziteta Singidunum je nastupio sa ekipom sastavljenom od četiri studenta druge godine: Aleksa Macan, Stevan Branković, Filip Gašić i Vukašin Mijailović pod vodstvom profesora plivanja i vaterpola Vladana Markovića.

zvezdine-igre-2017-1

Prva ekipa Fakulteta za fizičku kulturu i menadžmenta u sportu u sastavu Aleksa Macan, Vukašin Mijailović i profesor Vladan Marković osvojila je prvo mesto u konkurenciji šest ekipa.

Dva studenta Stevan Branković i Filip Gašić nastupili su za ekipu Plava školjka (ustanova za decu sa invaliditetom) i osvojili četvrto mesto.

Takmičenje je odlično organizovano, na prelepim bazenima Aqua parka Hoolywood u Ledinama. Svi takmičari su se pre svega lepo proveli,uživali u druženju i poneli najlepše impresije sa ovog događaja.

Ekipa Univerziteta Singidunum je bila posebno pohvaljena ne samo za najbolji rezultat, nego i za humanost i fer plej.

zvezdine-igre-2017-2

U prošloj sedmici na istom takmičenju ekipa Univerziteta Singidunum u streličarstvu je takođe osvojila prvo mesto. Tada su nas predstavljali zaposleni u Računarskom centru.

zvezdine-igre-2017-3 zvezdine-igre-2017-4