Sport za sve u Zemunskoj gimnaziji

U četvrtak 1. juna 2017. godine jedanaest studenata Fakulteta za fizičku kulturu i menadžment u sportu je učestvovalo na sportskoj manifestaciji SPORT ZA SVE.

Sport za sve - 001

Organizatori manifestacije su bili Zemunska gimnazija, osnovne škole "Majka Jugovića" i "Svetozar Miletić", kao i sportsko rekreativnio udruženje osoba sa invaliditetom "Pobednik".

Sport za sve - 003

Učiniti nekoga radosnim, a da ne bude rezultatski pobednik bio je osnovni zadatak ove lepe manifestacije. U potpunosti smo uspeli da im izmamimo osmeh na licu dece koji imaju zdravstvene probleme i da njihovi invaliditeti ne budu prepreka za druženje sa učenicima i studentima i bavljenje sportom.

Sport za sve - 004 Sport za sve - 005 Sport za sve - 002

Studente FFKMSa su na ovu manifestaciju vodili prof. dr Predrag Nemec, dekan i prof. dr Vesna Nemec.