Prijem novih članova u sportske sekcije Univerziteta Singidunum

Pozivaju se svi studenti koji se profesionalno ili rekreativno bave sportom i koji žele da igraju za selekcije Univerziteta Singidunum da se prijave na mail sport@singidunum.ac.rs (u prijavi je potrebno navesti ime i prezime, fakultet, godinu stuidja, kontakt telefon, za koji sport se prijavljutete).

prijem-novih-clanova-u-sportske-sekcije-univerziteta-singidunum-001

Nije potrebno da se prijavljuju studenti koji su u prošlom semestru igrali i učestvovali na takmičenjima. Oni bi trebalo samo da dođu na treninge bez prijave.

prijem-novih-clanova-u-sportske-sekcije-univerziteta-singidunum-002

Selektivni trenizi za sportske ekipe će se održati u sledećim terminima:

• Utorak 28.03.2017. od 17 do 18 časova je selektivni trening za mušku košarkašku ekipu. (Mala sala broj 4)
  • Sreda 29.03.2017. od 16 do 17 časova je selektivni trening za mušku futsal ekipu. (Velika sala)
  • Sreda 29.03.2017. od 17 do 18 časova je selektivni trening za žensku odbojkašku ekipu. (Mala sala broj 4)
  • Četvrtak 30.03.2017. od 15 do 16 časova selektivni trening za mušku odbojkašku ekipu. (Mala sala broj 4)

Treninzi će se održati u Domu sportova Zavoda za sport i medicinu sporta . Lokacija Zavoda možete pogledati ovde.

prijem-novih-clanova-u-sportske-sekcije-univerziteta-singidunum-003

Selektivne treninge će voditi profesori i asistenti Fakulteta za fizičku kulturu i menadžment u sportu Univerziteta Singidunum.

Dalji treninzi će se održavati svake sedmice u gore navedenim terminima.

prijem-novih-clanova-u-sportske-sekcije-univerziteta-singidunum-004