Predstavljanje Univerziteta Singidunum na Sajmu sporta

Fakultet za fizičku kulturu i menadžment u sportu Univerziteta Singidunum je predstavio svoje studijske programe osnovnih i master studija u okviru Sajma sporta koji je od 24. do 26. novembra 2017. godine održan u hali 1 Beogradskog sajma.

predstavljanje-univerziteta-singidunum-na-sajmu-sporta-2017-1 predstavljanje-univerziteta-singidunum-na-sajmu-sporta-2017-2

Slogan ovogosišnjeg sajma bio je - Srbija zemlja sporta.

predstavljanje-univerziteta-singidunum-na-sajmu-sporta-2017-3 predstavljanje-univerziteta-singidunum-na-sajmu-sporta-2017-4

Na štandu našeg fakulteta predstavljeni su pre svega studijski programi fizičko vaspitanje i sport i menadžment u sportu, ali je bilo interesovanja i za druge studijske programe Univerziteta Singidunum.

predstavljanje-univerziteta-singidunum-na-sajmu-sporta-2017-5 predstavljanje-univerziteta-singidunum-na-sajmu-sporta-2017-6

U pratećem delu programa prof. dr Predrag Nemec, dekan je održao predavanje pod nazivom "Sublimativni treninzi kao metod prilagođavanja dece agresivnog i asocijalnog ponašanja u sportu". Predavanje je održano u okviru seminara za stručno usavršavanje trenera i doktora nacionalnih granskih saveza.

predstavljanje-univerziteta-singidunum-na-sajmu-sporta-2017-7 predstavljanje-univerziteta-singidunum-na-sajmu-sporta-2017-8